Stan dupleks Primorsko-goranska žup., Krk, Cijena: 167.000,00

Osnovne informacije

Cijena:
167.000,00 
transakcija:
prodajem
šifra:
A190814-00959
vrsta objekta:
stan
tip:
dupleks
država:
Hrvatska
lokacija:
Primorsko-goranska žup., Krk
godina izgradnje:
2006
kat:
1.
veličina:
69,00 m²
oprema:
klima
ostalo:
balkon, zemljišna knjiga

Kontakt

SONCE SKUPINA d.o.o.
PE Dolenjska cesta 43
1000 Ljubljana
Mob.:
+386 41 655 922

Pošalji upit

E-mail je uspešno poslan!

Slanje
Stan dupleks, Primorsko-goranska žup., Krk, Krk

1 od 25

Prethodna slika Sljedeća slika
Galerija

opis

Mesto Krk, prodamo opremljeno dupleks stanovanje na mirni lokaciji, od morja in plaže oddaljeno 600m in od centra 700m. Stanovanje obsega tri spalnice, dve kopalnici, kuhinjo z jedilnico in dnevno sobo, velik balkon s pogledom na morje. Vse sobe so klimatizirane, stanovanje je urejeno in lepo vzdrževano, na vrtu je tudi žar. Objekt ima štiri apartmaje in vsak apartma ima poseben vhod, kar mu daje posebno vrednost. Priporočilo agencije!

Vsak dan nekaj novega - Več kot 2000 nepremičnin v naši ponudbi !

Več nawww.sonce-nepremicnine.si

Informacije na tej spletni strani so zgolj informativne narave in jih je potrebno preveriti v naši agenciji.

Grad Krk, na prodaju namješten dvoetažni stan na mirnoj lokaciji, 600m od mora i plaže i 700m od centra. Apartman se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, velikog balkona s pogledom na more. Sve su sobe klimatizirane, apartman je uredan i dobro održavan, u vrtu se nalazi i roštilj. Zgrada ima četiri apartmana i svaki stan ima poseban ulaz, što joj daje posebnu vrijednost. Preporuka agencije!

Svakodnevno nešto novo - više od 2000 nekretnina u našoj ponudi!

Više na : www.sonce-nepremicnine.si

Podaci na ovom mjestu su samo u informativne svrhe i trebaju ih provjeriti naša agencija.

Stadt Krk, zum Verkauf möblierte Maisonette-Wohnung in ruhiger Lage, 600 m vom Meer und Strand und 700 m vom Zentrum entfernt. Die Wohnung besteht aus drei Schlafzimmern, zwei Bädern, Küche mit Essbereich und Wohnzimmer, großem Balkon mit Meerblick. Alle Zimmer sind klimatisiert, die Wohnung ist ordentlich und gepflegt und es gibt einen Grill im Garten. Das Gebäude hat vier Wohnungen und jede Wohnung hat einen separaten Eingang, was ihr einen besonderen Wert gibt. Agentur Empfehlung!

Täglich etwas Neues - Über 2000 Objekte in unserem Angebot!

Mehr unter : www.sonce-nepremicnine.si

Die Informationen auf dieser Website dienen nur zu Informationszwecken und sollten von unserer Agentur überprüft werden.

Città di Krk, in vendita appartamento duplex ammobiliato in una posizione tranquilla, a 600 m dal mare e dalla spiaggia ea 700 m dal centro. L'appartamento è composto da tre camere da letto, due bagni, cucina con zona pranzo e soggiorno, ampio balcone con vista sul mare. Tutte le camere sono climatizzate, l'appartamento è ordinato e ben tenuto, e c'è un barbecue in giardino. L'edificio ha quattro appartamenti e ogni appartamento ha un ingresso separato, che gli conferisce un valore speciale. Raccomandazione dell'agenzia!

Ogni giorno qualcosa di nuovo: oltre 2000 proprietà nella nostra offerta!

Maggiori informazioni su : www.sonce-nepremicnine.si

Le informazioni su questo sito sono solo a scopo informativo e devono essere controllate dalla nostra agenzia.

City of Krk, for sale furnished duplex apartment in a quiet location, 600m from the sea and the beach and 700m from the center. The apartment consists of three bedrooms, two bathrooms, kitchen with dining area and living room, large balcony overlooking the sea. All rooms are air-conditioned, the apartment is tidy and well maintained, and there is a barbecue in the garden. The building has four apartments and each apartment has a separate entrance, which gives it a special value. Agency recommendation!

Something new every day - More than 2000 properties in our offer!

More at : www.sonce-nepremicnine.si

The information on this site is for informational purposes only and should be checked by our agency.

Град Крк, на продају намјештен двоетажни стан на мирној локацији, 600м од мора и плаже и 700м од центра. Стан се састоји од три спаваће собе, двије купаонице, кухиње с благоваоном и дневним боравком, великог балкона с погледом на море. Све су собе климатизиране, стан је уредан и одржаван, а у врту се налази и роштиљ. Зграда има четири апартмана и сваки стан има посебан улаз, што јој даје посебну вредност. Препорука агенције!

Свакодневно нешто ново - више од 2000 некретнина у нашој понуди!

Више на : ввв.сонце-непремицнине.си

Информације на овом сајту су само у информативне сврхе и требало би да их провере наша агенција.

Город Крк, продается меблированная двухуровневая квартира в тихом месте, в 600 м от моря и пляжа и в 700 м от центра. Квартира состоит из трех спален, двух ванных комнат, кухни со столовой и гостиной, большого балкона с видом на море. Все комнаты оборудованы кондиционерами, квартира в хорошем состоянии, в саду есть барбекю. В здании четыре квартиры, и каждая квартира имеет отдельный вход, что придает ему особую ценность. Рекомендация агентства!

Каждый день что-то новое - более 2000 предложений в нашем предложении!

Больше на : www.sonce-nepremicnine.si

Информация на этом сайте носит исключительно информационный характер и должна быть проверена нашим агентством.

Ville de Krk, appartement duplex meublé à vendre dans un endroit calme, à 600m de la mer et de la plage et à 700m du centre. L'appartement comprend trois chambres à coucher, deux salles de bain, une cuisine avec coin repas et salon, un grand balcon donnant sur la mer. Toutes les chambres sont climatisées, l'appartement est bien entretenu et il y a un barbecue dans le jardin. Le bâtiment comprend quatre appartements et chaque appartement a une entrée séparée, ce qui lui confère une valeur particulière. Recommandation de l'agence!

Du nouveau tous les jours - Plus de 2000 biens dans notre offre!

Plus sur : www.sonce-nepremicnine.si

Les informations de ce site sont fournies à titre informatif uniquement et doivent être vérifiées par notre agence.

Ciudad de Krk, en venta apartamento dúplex amueblado en una zona tranquila, a 600 metros del mar y la playa ya 700 metros del centro. El apartamento consta de tres dormitorios, dos baños, cocina con comedor y sala de estar, amplio balcón con vistas al mar. Todas las habitaciones tienen aire acondicionado, el apartamento está ordenado y bien mantenido, y hay una barbacoa en el jardín. El edificio tiene cuatro apartamentos y cada apartamento tiene una entrada independiente, lo que le da un valor especial. Recomendación de la agencia!

Algo nuevo cada día. ¡Más de 2000 propiedades en nuestra oferta!

Más en : www.sonce-nepremicnine.si

La información en este sitio es solo para fines informativos y debe ser verificada por nuestra agencia.

Qyteti i Krk, për shitje apartament i mobiluar dupleks në një vend të qetë, 600 metra nga deti dhe plazhi dhe 700m nga qendra. Apartamenti përbëhet nga tre dhoma gjumi, dy banjo, kuzhinë me zonë ngrënie dhe dhomë të gjallë, ballkon i madh me pamje nga deti. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar, apartamenti është i rregullt dhe i mirëmbajtur, dhe ka një Barbecue në kopsht. Ndërtesa ka katër apartamente dhe secila apartament ka një hyrje të veçantë, gjë që i jep një vlerë të veçantë. Rekomandimi i Agjencisë!

Diçka e re çdo ditë - Më shumë se 2000 prona në ofertën tonë!

Më shumë në : www.sonce-nepremicnine.si

Informacioni në këtë sit është vetëm për qëllime informative dhe duhet të kontrollohet nga agjensia jonë.

Staden Krk, till salu möblerad duplexlägenhet i ett lugnt läge, 600 meter från havet och stranden och 700 meter från centrum. Lägenheten består av tre sovrum, två badrum, kök med matplats och vardagsrum, stor balkong med utsikt över havet. Alla rum är luftkonditionerade, lägenheten är snygg och välskött och det finns en grill i trädgården. Byggnaden har fyra lägenheter och varje lägenhet har en separat ingång, vilket ger den ett speciellt värde. Byråns rekommendation!

Något nytt varje dag - Mer än 2000 fastigheter i vårt erbjudande!

Mer på : www.sonce-nepremicnine.si

Informationen på denna webbplats är endast för informationssyften och bör kontrolleras av vår byrå.

Ova web stranica koristi kolačiće poslužitelja u namjeri poboljašanja (ili što boljeg) korisničkog iskustva prilikom korištenja stranice. Da li se slažete s upotrebom kolačića?

Više o tome

Korištenje kolačića na web stranici

What is Cookie?

A cookie is a small piece of data sent from a website and stored in a user's web browse while a user is browsing a website. When the user browses the same website in the future, the data stored in the cookie can be retrieved by the website to notify the website of the user's previous activity

 

How do we use cookies?

A visit to a this page could generate the following types of cookie.

 

Strictly necessary cookies

These cookies are essential in order to enable you to move around the website and use its features, such as accessing secure areas of the website. Without these cookies services you have asked for, like shopping baskets or e-billing, cannot be provided.

 

2. Performance cookies

These cookies collect information about how visitors use a website, for instance which pages visitors go to most often, and if they get error messages from web pages. These cookies don’t collect information that identifies a visitor. All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. It is only used to improve how a website works.

 

3. Functionality cookies

These cookies allow the website to remember choices you make (such as your user name, language or the region you are in) and provide enhanced, more personal features. For instance, a website may be able to provide you with local weather reports or traffic news by storing in a cookie the region in which you are currently located. These cookies can also be used to remember changes you have made to text size, fonts and other parts of web pages that you can customise. They may also be used to provide services you have asked for such as watching a video or commenting on a blog. The information these cookies collect may be anonymised and they cannot track your browsing activity on other websites.

 

4. Targeting and advertising cookies

These cookies are used to deliver adverts more relevant to you and your interests They are also used to limit
the number of times you see an advertisement as well as help measure the effectiveness of the advertising campaign. They are usually placed by advertising networks with the website operator’s permission. They remember that you have visited a website and this information is shared with other organisations such as advertisers. Quite often targeting or advertising cookies will be linked to site functionality provided by the other organisation.

 

Cookie management

Cookies can be managed via the web browser settings. Please, see you browser help how to manage cookies.

 

On this site you can always turn cookies on/off on menu item “Cookie Management”.

 

Website management

This website is managed by:

Kabi d.o.o.